NÁVRH A REALIZÁCIA INTELIGENTNÝCH DOMOV

Inteligentný dom sa od klasického líši tým, že má zabudovanú Inteligentnú elektroinštaláciu, ktorá umožňuje ovládať akékoľvek spotrebiče v dome. Inteligentnú elektroinštaláciu je možné osadiť už pri stavbe domu, no dobrou správou pre tých, čo už majú domy postavené s klasickou elektroinštaláciou je, že bezdrôtovými inteligentnými prvkami je možné "prerobiť" aj klasickú elektroinštaláciu na inteligentnú a bez stavebných zásahov.

Ovládanie inteligentnej elektroinštalácie je možné cez:
- kľúčenku
- špeciálny diaľkový ovládač s displejom
- centrálny panel umiestnený nap. v obývačke alebo vstupnej hale
- smartfón alebo tablet

OSVETLENIE v interiéri a exteriéri
Môžete si nastaviť rôzne svetelné scény, spínanie exteriérového osvetlenia pri súmraku (príjazdové cesty, chodníky, okolo bazénov,...), vypnutie všetkých svetiel v dome pri odchode stlačením jedného tlačítka a pod.

VYKUROVANIE
Ovládanie či už radiátorov alebo podlahového kúrenia, automatické znižovanie/zvyšovanie teploty, rozdelenie celého domu do zón a možnosť naprogramovať každú zónu samostatne. Pri odchode z domu stlačením jedného tlačítka uvediete celý dom do úsporného režimu.

TIENIACA TECHNIKA
Nastavte si, aby sa žalúzie otvárali na úsvite a zatvárali pri západe slnka, prípadne pri silnom vetre alebo daždi vďaka meteostanici umiestnenej na streche. Ovládanie markíz alebo krytých bazénov taktiež nie je problém.

BEZPEČNOSŤ
Váš dom je možné vybaviť pohybovými, záplavovými, dymovými alebo okennými/dverovými senzormi, vďaka ktorým budete hneď upozornený/á na otvorené okno pri odchode z domu, neoprávnené narušenie Vášho domu nepovolanými osobami, zaplavenie pivnice alebo požiar v kuchyni. Na všetko Vás upozorní aplikácia vo vašom smartfóne a budete môcť hneď konať. Videovrátnik a kamerový systém umiestnený v dome, ale aj v exteriéri, Vám umožní mať svoj dom/byt pod kontrolou aj vizuálne.

 

Ak máte záujem o naše služby, volajte

0915 202 994
Ing. Martin Marton

Som Vám k dispozícii denne od 8:00 do 21:00 hod.

Telefón:+421 915 202 994

Poslať e-mail